Výměna za velmi úsporné LED žárovky

Náhrada klasických typů žárovek nebo i "úsporných" za skutečně spořívé LED světelné zdroje, je velmi úsporné opatření.  Klasická žárovka o výkonu 60 W lze nahradit LED žárovkou o výkonu 7 W,  potřebujeme jen cca 10 % energie pro stejnou práci. Ano, pravda je, že LED zdroje jsou dražší než klasická žárovka, ale návratnost můžeme díky úspoře na elektrické energii počítat v řádech měsíců.
 

Přijedeme, vyměníme za Vás - na klíč po celé ČR

Doporučujeme pro všechny, kteří mají více "světel" v objektu, zejména pak pro bytové domy SVJ, BD, ale i pro RD.Protože také víme, že práce výboru bytového domu a všech lidí je náročná a určitě nezbývá čas na údržbu vlastníma rukama, připravili jsme pro Vás službu, kterou vše uděláme za Vás. Pomůžeme i s výběrem vhodného zdroje, barvy, výkonu atd. Navíc vám poradíme co uděláme, aby se vám LED žárovky neztrácely.
Jednoduše přijedeme, vyměníme a předáme. 
Pokud Vás tato možnost zajímá, prosím o vyplnění níže uvedených informací do formuláře nebo nám zavolejte. Poté vás budeme kontaktovat a zpracujeme Vám zdarma nazávaznou nabídku a pak už jen stačí vaše rozhodnutí a přestanete zbytečně plýtvat elektrickou energií.
 

Nebo si je můžete koupit a montáž provést sami

Pro ty, kteří rádí "kutí", jsme připravili s partnerem projektu možnost využít obchod pro nákup LED žárovek. Nezapomeňte napsat slevový kód do poznámky.

* povinný údaj

Získejte slevu! Nezapomeňte

napsat do poznámky u nás nebo u partnera slevový kód: NSF1411

Poptávka LED

Kontakt

BMCO s.r.o. - vydavatel Praktického rádce pro SVJ
Pobřežní 249/46
186 00 Praha 8

601 222 819

BMCO s.r.o. je vydavatelem Praktického rádce pro SVJ , který vychází v tištěné podobě v oborově největším nákladu. K dispozici je i elektronická verze zdarma. Díky tomu jsme společně s partnery projektu schopni zajistit kvalitní efektivní řešení a informace za výhodných podmínek.

redakce@bmco.cz
601 222 819
Napište nám, poptávka

© 2014 BMCO s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Obrázky Imagio.cz.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode